اطلاعیه!

10:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

به اطلاع عموم محصلان عزیز رسانیده میشود که شنبه مؤرخ ۳۰ حوت دروس حضوری ادامه دارد، فقط یکشنبه و دوشنبه به مناسبت آغاز سال جدید رخصت می باشد.

اطلاعیه!

10:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

به اطلاع عموم استادان محترم و محصلان عزیز پوهنتون دعوت رسانیده می شود اين که بنابر مسدود بودن راه ها در ناحیه پنجم، فقط فردا دوشنبه مورخ ۱۸ حوت پوهنتون دعوت رخصت می‌باشد.

آگاهی!

10:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

محصلان عزيز شما می‌توانید به لينك ذیل مراجعه نموده و نتايج تان را هر زمانی که خواسته باشید مشاهده نمایید؛

لینک مشاهده نتایج

برعلاوه آنعده محصلانِ كه به انترنت دسترسي ندارند می‌توانند جدول نتايج و اصل شقه را از طریق کمپیوتر های گذاشته شده در بخش معلومات(ریسپشن) طبقه ذکور و اناث مشاهده نمایند.

یادداشت:

١- در كمپيوتر از Browser chrome و همچنان در موبايل از كيبورد فارسي استفاده نماييد.

٢- براي انتقادات و پيشنهادات شما می‌توانيد به ايميل آدرس و شماره ذیل با ما ارتباط برقرار کنید.

۳- در صورت عدم مطابقت نمرات شما در جدول نتایج و اصل شقه لطف نموده به کمیته امتحانات مراجعه نموده و آنرا تصحیح نمایید.

٤- و در صورت هر نوع پرسش به صفحه ما پيام بدهيد.

0748918100

کميته امتحانات

تجلیل میلاد النبی (صلی الله علیه و سلم) و روز جهانی محصل

10:00 قبل از ظهر تالار پوهنتون دعوت

اداره پوهنتون دعوت روز سه شنبه مورخ 27 عقرب سال 1398 محفل پرشکوه را بمناسبت میلاد النبی (صلی الله علیه و سلم) و روز جهانی محصل تدویر نمود. نخست محفل با تلاوت چندی از آیات کلام الله مجید آغاز و متعاقباً سرود ملی کشور نواخته شد. در آغاز محفل محترم محمد نسیم بسام معاون امور محصلان پوهنتون دعوت این روز میمون و خجسته را برای همه حاضرین در محفل تبریک و تهنیت عرض نموده ایشان افزودند که پیامبر گرامی اسلام پیام آور علم، انسانیت، و شرافت برای کافه بشر بود؛

متعاقباً محترم پوهندوی محمد نظیف معاون امور علمی پوهنتون دعوت روز جهانی محصلان را برای همه محصلان تبریک و تهنیت عرض نموده وی افزود که همه پیشرفت های بشری تا این دم از برکت علم و تحصیل بوده است که در واقع شما محصلان گرامی ادامه دهنده این مسیر زیبا در عالم هستی میباشید؛

سپس یکی از محصلان بمناسبت این روز ترانه زیبای را به خوانش گرفت. و همچنان محترم دکتور عبدالله نور عباد به نمایندگی از استادان پوهنتون دعوت در این محفل ایراد سخن نمودند که در ادامه سخن هایش از توجه اسلام به جایگاه علم و حقوق زنان دراین مورد بحث های مفصل و دلنشین را ارائه نمود.

در اخیر محفل برای آنعده از محصلانِ که در امتحان سیرت النبی چندی قبل اشتراک ورزیده بودند تحایف درخور شأن ایشان توسط اداره پوهنتون دعوت توزیع گردیده و ازایشان تقدیر بعمل آمد.

قابل یاد آوری است که اداره پوهنتون دعوت بمناسبت روز جهانی محصل برای محصلان برتر خویش تقدیر نامه های را نیز اهدا نمودند. و اخیراً محفل با دعائیه از جانب کمیته فرهنگی پوهنتون دعوت خاتمه پذیرفت.

بازدید محصلین پوهنځی فارمسی پوهنتون دعوت از فابریکه تولید ادویه API

10:00 قبل از ظهر فابریکه تولید ادویه API

بتاریخ 22عقرب سال 1398 هـ ش محصلین پوهنځی فارمسی پوهنتون دعوت تحت قیادت رئیس پوهنځی فارمسی ومدیر تدریسی این پوهنځی از فابریکه دوا سازی API واقع چهاراهی قمبر دیدن نمودند.

محصلین درجریان بازدید از این فابریکه مراحل مختلف تولید ادویه وکنترول ادویه را از نزدیک مشاهده نمودند، این بازدید آموزنده و تربیتی برای محصلین پوهنځی فارمسی بوده واز کارهای عملی آنها درفابریکه تولید ادویه حساب میشود.

اطلاعيه رخصتي!

10:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

روز شنبه مورخ ۱۸ عقرب ۱۳۹۸ هـ ش که مصادف به دوازدهم ربيع الاول ۱۴۴۱ هجري قمري، روز ميلاد ناجي بشريت محمد صلي الله عليه وسلم بوده در سراسر کشور رخصتی عمومی میباشد.

اداره پوهنتون دعوت

کنفرانس علمی :ارزیابی شیر های مایع توریدی در شهر کابل

10:00 قبل از ظهر تالار پوهنتون دعوت

به سلسه ارایه کنفرانس های علمی پوهنتون دعوت، محترم پوهنوال بشیراحمد (بشیر) استاد پوهنځی فارمسی کنفرانس علمی خویش را تحت عنوان ارزیابی شیر های مایع توریدی در شهر کابل را درجمع اساتید محترم ومحصلین درتالار کنفرانس ها به تاریخ ۲/۸/ ۱۳۹۸ ارایه نموده اند که مورد دلچسپی وتایید حاضرین قرار گرفتن در نتیجه تحقیق که درمورد شیر مایع اجرا شد، نشان میدهد که شیر مایع توریدی شامل شیر خالص، شیرهای نباتی (سویا، ناریال ) وشیرهای ترکیبی بنام Tea whitener ( سفید کننده شیر) می با شد نظربه نتیجه تحقیق نشان می دهد که هیچ یک از شیرهای فوق الذکر جاگزین شیر مادر شده نمیتواند .

اهداي خون براي قربانيان جنگ

10:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

اهداي خون براي قربانيان جنگ در صحن پوهنتون دعوت جريان دارد از همه محصلين، كارمندان و استادان محترم خواهشمنديم كه در اين كار خير سهم بيگيرند.

نوت: امروز الی شش شام اين پروسه جريان دارد.

سیمینار علمی: علایم حیاتی

10:00 قبل از ظهر مکتب خصوصی نوی باختر

پوهنتون دعوت افتخار دارد به سلسله سمینارهای علمی و فعالیت های اجتماعی خویش اینک با همکاری کمیته فرهنگی سیمینار را تحت عنوان علایم حیاتی برای متعلمین‌ صنوف (۵ الی ۹) مکتب خصوصی نوی باختر برگزار و موفقانه به اتمام برساند.

سیمینار علمی: ترویج و تقویه فرهنگ دسترسی به اطلاعات

10:00 قبل از ظهر تالار پوهنتون دعوت

دسترسی به اطلاعات حق هر شهروند است روی این منظور اداره پوهنتون دعوت الیوم چهار شنبه مورخ 8 عقرب سال روان، ساعت (10:00) قبل از ظهر سمینار علمی را تحت عنوان ترویج و تقویه فرهنگ دسترسی به اطلاعات در تالار سیمنار های خویش با هماهنگی کمسیون مستقل دسترسی به اطلاعات برگزار نمود.

این محفل در نخست با تلاوت چندی از آیات کلام الله مجید آغاز، متعاقباً محترم محمد نسیم بسام معاون امور محصلان پوهنتون دعوت سخنرانی نموده و سپس محترمه زهرا موسوی کمیشنر این کمیسیون در مورد موضوع بحث معلومات جامع را ارائه نمود، سپس توسط یکی از کارمندان این کمیسیون پرزنتیشن همه جانبه ارایه و با محصلان و محصلات پوهنتون دیالوگ نمود.

در اخیر محفل با دعائیه توسط محترم دکتور عنایت الله خلیل هدف ریس پوهنحٔی حقوق و علوم سیاسی اختتام پذیرفت.

تجلیل از روز معلم به روایت تصاویر...

10:00 قبل از ظهر تالار پوهنتون دعوت

محفل ممتازین!

10:00 قبل از ظهر تالار پوهنتون دعوت

اداره پوهنتون دعوت طبق روال همیشگی به تاریخ ١٧ و ٢١ ميزان ١٣٩٨ محافل پر شکوهی را جهت تقدیر از محصلان اناث و ذکور شایسته و ممتاز خود برگزار نمود.

در این محفل هیآت رهبری پوهنتون و روسآی پوهنحی ها و سایر مسوولین با جمع کثیری از اساتید و محصلان ممتاز پوهنتون دعوت حضور به هم رسانیدند.

طی این محافل که برای طبقه اناث و ذکور بطور جداگانه دایر گردیده است برای ممتازین طبقه اناث و ذکور که درصدر قرار داشتند و اول نمره های عمومی بودند تندیس های افتخاری و برای سایر ممتازین تقدیرنامه ها اعطا گردید.

با حرمت
اداره پوهنتون دعوت

اطلاعیه!

9:30 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

به اطلاع آنعده از داوطلبانی که در کانکور خزانی متفرقه 1398 پوهنتون دعوت اشتراك نموده بودند، رسانیده می‌شود که جهت دیدن نتایج تان به معاونيت امور محصلان پوهنتون دعوت مراجعه کنید.

معاونيت امور محصلان

اطلاعیه!

9:10 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

آنعده محصلانِ که در کانکور ١٥ سنبله ۱۳۹۸ دوره ليسانس در امتحان اشتراک و کامیاب گردیده اند خواهشمندیم به موارد ذیل توجه نمایند:

- نتایج کانکور ١٥ سنبله سال روان امروز چهار شنبه ٢٠ سنبله اعلان شد، شما می توانید براي معلومات در باره نتيجه خويش به معاونيت امور محصلان مراجعه نماييد يا به لنك ذيل كلك نماييد:

لینک مشاهده نتایچ

٢- کامیابان کانکور می توانند از امروز ٢٠ سنبله پروسه داخله و تحویلی فیس خویش را تکمیل نمایند و به دروس شان روز شنبه ٢٣ سنبله آغاز مي گردد.

٣- در صورت اخذ نمره کامیابی به معاونيت امور محصلان مراجعه نموده، و مکتوب کامیابی امتحان کانکور و تکمیلی اسناد خویش را دریافت نمایید .

٤- آنعده محصلان که خواهان تبدیل پوهنحٔی خویش هستند می توانند الی‪ ‬دوشنبه (٢٥) سنبله طی درخواستی به معاونيت امور محصلان خود را رسماً تبدیل نمایند.‬

مؤفق و کامگار باشید!
معاونيت امور محصلان

نوت:

١- تاريخ امتحان كانكور متفرقه بزودي اعلان ميگردد.

٢- امتحان كانكور پوهنحي هاي طبي بزودي اعلان مي گردد.

٣- در صورتیکه قادر به مشاهده نتایج خویش نشده اید لطف نموده به صفحه ما پيام بدهيد.

اطلاعيه رخصتی!

9:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

روز دوشنبه مورخ ۱۸ سنبله و روز سه شنبه مورخ ۱۹ سنبله ۱۳۹۸ هـ ش که مصادف است به شهادت قهرمان ملی کشور شهید احمدشاه مسعود و دهم محرم روز عاشورا در سراسر کشور رخصتی عمومی میباشد.

روز چهارشنبه مورخ ۲۰ سنبله رسمیات بوده و دروس مطابق به تقسیم اوقات جریان دارد.

اداره پوهنتون دعوت

کانکور سمستر خزانی سال ۱۳۹۸ پوهنتون دعوت اخذ گردید!

9:30 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

کانکور سمستر خزانی سال ۱۳۹۸ پوهنتون دعوت روز جمعه مورخ ۱۵ سنبله سال روان با اشتراک تعداد کثیری از داوطلبان در پوهنحی های شرعیات، حقوق و علوم سیاسی، اقتصاد، انجنیری و ژورنالیزم در مقطع لیسانس برگزار گردید.

نوت:

۱) نتایج کانکور چهارشنبه مورخ ۲۰ سنبله سال روان اعلان می‌گردد.

۲) دروس سمستر های جدید روز شنبه مورخ ۲۳ سنبله سال روان مع‌الخیر آغاز می گردد.

۱) ٣) تاريخ کانکور متفرقه و امتحان پوهنځي هاي طبي بزودي اعلان مي گردد.

خبر خوش برای محصلان پوهنحی های طب معالجوی و فارمسی !

11:30 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

مسئولین پوهنتون دعوت با تلاش های شبانه روزی خویش توانستند مرحله ارزیابی پوهنحی های طب معالجوی و فارمسی خویش را موفقانه سپری نمایند. اینک پس از نشر این اطلاعیه هیچگونه مانع و محدودیت در قسمت جذب محصلان جدیدالشمول در پوهنحی های طبی پوهنتون دعوت وجود ندارد.

علاقمندان مطلع باشند.

تاریخ امتحان کانکور پوهنحی های طبی مع الخیر به زودی اعلان می گردد.

قابل توجه محصلان گرامی !

9:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

درسهای سمستر خزانی سال ۱۳۹۸ هـ ش از تاریخ ٢ ماه سنبله به طور رسمی آغاز می گردد.

ګرانو هېوادوالو، د خپلواکۍ سلمه کليزه مو مبارک شه.

9:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

دعوت پوهنتون د خپلواکۍ د بېرته ترلاسه کولو سلمې کليزې مبارکي ټول افغان ملت ته وایي، د سر لوړي او پرمختللي افغانستان په هيله !

پوهنتون دعوت صدمین سالگرد استرداد استقلال کشور را به شما ملت وارسته و آزاده، از صمیم قلب خجسته‌باد و شادباش می گوید.

په درنښت د دعوت پوهنتون

لوي اختر مو مبارك شه!
عید سعید اضحی مبارک !

9:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

رهبري پوهنتون دعوت فرارسیدن عید سعید اضحی را برای همۀ شما عزيزان نهایت گرانقدر تبریک و تهنیت گفته و از بارگاه الله متعال صلح، آشتی، همدلی و خوشبختی را برای افغانستان عزیز استدعا میدارد.

محكمه تمثیلی!

10:00 قبل از ظهر کتاب خانه پوهنتون

تأمین عدالت و احقاق حق یکی از اهداف و خواسته¬‌های اساسی جوامع انسانی در طول تاریخ زندگی بشر می‌باشد.

و این مهم جامه‌ی عمل نخواهد پوشید مگر اینکه افراد متعهد و متخصص در ساختار نظام عدلی و قضایی کشور که متولی تطبیق قانون و تأمین عدالت است، جای بگیرند. به این منظور دانشکده حقوق و علوم سیاسی دعوت طبق سال‌های گذشته جهت آشنایی محصلین با روند رسیدگی قضایی و صدور حکم محکمه‌ی تمثیلی با همکاری اساتید، سارنوال‌ها و قضات مجرب کشور دایر نمود.

ابتدا به مدت دو هفته محصلین سمستر هفتم رشته قضا و سارنوالی بخش اناث زیر نظراستاد نذیراحمدنثار یکی از استادان مسلکی پوهنتون دعوت به صورت کارگاه آموزشی روی دوسیه‌های مورد نظر و چگونکی روند رسیدگی کار کردند که محصول آن همراه با اندوخته‌های حقوقی که در جریان سال‌های تحصیلی از نزد اساتید حقوق و علوم سیاسی این پوهنتون فراگرفته بودند، در قالب محکمه‌ی تمثلی به اجرا گذاشته شد. جلسه با تلاوت آیاتی از کلام ‌الله مجید توسط یکی از خواهران اشتراک کننده محکمه تمثیلی آغاز گردید.

در ادامه محصلین در قالب سه گروه قضایی به اجرای برنامه پرداختند، هریک از گروه‌های محصلین به حیث سارنوال دفاع، هیأت قضایی، متهم و وکیل دفاع مدعی در یک قضیه جنایی قتل ایفای نقش کردند که مورد تشویق و تحسین حضار قرار گرفتند.

در پایان برنامه محفل محکمه تمثیلی توسط سه تن استادان مسلکی دانشکده حقوق به حیث استادان داور هریک استاد یحیی محزون، استاد شفیع صالحی واستاد عبید الله حمید مورد ارزیابی مسلکی و تخنیکی قرار گرفت.

در آخر برنامه معاون علمی پوهنتون، رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی، معاون امور محصلان، آمر دیپارتمنت قضا و سارنوالی، استاد احمد سعیدی و برخی استادان دیگر به صورت مختصر سخنرانی نمودند و از برگزاری این گونه محافل تمرینی و تقویتی محصلین تقدیر بعمل آوردند.

قابل تذکر است که در پایان محکمه تمثیلی برای اشتراک کنندگان (محصلینی که در اجرای محکمه تمثیلی عملاً سهم گرفته بودند) تحسین نامه هایی که از جانب دانشکده حقوق وعلوم سیاسی تهیه گردیده بود توزیع گردید. همچنان استاد رهنمای این محکمه تمثیلی با اعطای تقدیر نامه خاص از جانب دانشکده مورد تقدیر قرار گرفت.

در ختم محفل مهمانان با صرف عصریه که از جانب معاونیت محترم اداری ومالی پوهنتون تهیه گردیده بود مورد پذیرایی قرار گرفتند.

و من الله توفیق

آگاهی!

11:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

محصلان عزيز شما می‌توانید به لينك ذیل مراجعه نموده و نتايج تان را هر زمانی که خواسته باشید مشاهده نمایید؛ لینک نتایج

برعلاوه آنعده محصلانِ كه به انترنت دسترسي ندارند می‌توانند جدول نتايج و اصل شقه را از طریق کمپیوتر های گذاشته شده در بخش معلومات(ریسپشن) طبقه ذکور و اناث مشاهده نمایند.

یادداشت:

١- در كمپيوتر از Browser chrome و همچنان در موبايل از كيبورد فارسي استفاده نماييد.

٢- براي انتقادات و پيشنهادات شما می‌توانيد به ايميل آدرس و شماره ذیل با ما ارتباط برقرار کنید.

۳- در صورت عدم مطابقت نمرات شما در جدول نتایج و اصل شقه لطف نموده به کمیته امتحانات مراجعه نموده و آنرا تصحیح نمایید.

٤- و در صورت هر نوع پرسش به صفحه ما پيام بدهيد.

‏Exams@dawat.edu.af

0748918100

تشكر

به مناسبت گرامیداشت از محیط ‌زیست در پوهنتون دعوت با ارائه سمینار علمی تجلیل به عمل آمد!

10:00 قبل از ظهر کتاب خانه پوهنتون

روز شنبه اول سرطان سال جاری به مناسبت گرامیداشت از محیط زیست سمینار علمی با موضوع اهمیت محیط زیست در اقتصاد در صالون کتابخانه پوهنتون دعوت برگزار شد. در این سمینار محترم پوهنمل استاد امیر حمزه اسلمی در ارتباط به مواردی چون شناخت محیط زیست، رشد اقتصاد و محیط زیست، چالش های مهم اقتصاد محیط زیست و تدابیر جلوگیری از آلودگی توضیحات کاملی را ارائه نمود و در جهت نهادینه شدن فرهنگ حفاظت از محیط زیست، زندگی در هوای پاک و محیط سالم نیز تأکید کرد. در آخر این سمینار، گفتمان تخصصی در باره موضوع بحث میان اشتراک کنندگان این سمینار دایر شد و مورد بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.

با حرمت اداره پوهنتون دعوت

محفل ممتازین!

10:00 قبل از ظهر تالار کانفرانس ها

اداره پوهنتون دعوت طبق روال همیشگی به تاریخ ۲۶ و ۲۹ جوزا ۱۳۹۸ محافل پر شکوهی را جهت تقدیر از محصلان اناث و ذکور شایسته و ممتاز خود برگزار نمود. در این محفل هیآت رهبری پوهنتون و روسآی پوهنحی ها و سایر مسوولین با جمع کثیری از اساتید و محصلان ممتاز پوهنتون دعوت حضور به هم رسانیدند. طی این محافل که برای طبقه اناث و ذکور بطور جداگانه دایر گردیده است برای ممتازین طبقه اناث و ذکور که درصدر قرار داشتند و اول نمره های عمومی بودند مدال های افتخاری و برای سایر ممتازین تقدیرنامه ها اعطا گردید.

با حرمت اداره پوهنتون دعوت

اطلاعیه!

9:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

به اطلاع عموم استادان محترم و محصلان عزیز پوهنتون دعوت رسانیده می شود اين که بنابر مسدود بودن راه ها فقط فردا پنجشنبه مورخ ۳۰ جوزا پوهنتون دعوت رخصت می‌باشد.

نوت: -کارمندان اداري پوهنتون رخصت نمي باشد.

عيد سعيد فطر بر همه گان مبارک!
کوچنی اختر مو مبارک شه !

9:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

پوهنتون دعوت حلول عید سعید فطر را به کافه‌ی ملت غیور افغانستان تبریک و تهنیت گفته و از خداوند بزرگ صلح و آرامش را برای مردم و کشور عزیز خود آرزو دارد. طاعات و عبادات تان قبول درگاه الله متعال!

خبر خوش!

9:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

به تاریخ ۷ جوزا ۱۳۹۸ تفاهم نامه همکاری های دو جانبه علمی، تدریسی و فنآوری میان پوهنتون دعوت و انستیتیوت تعلیمی اپتک افغانستان عقد گردید. این تفاهم نامه به منظور فراهم سازی زمینه های بیشتر برای ظرفیت سازی جوانان و نوجوانان کشور و همچنان پیشرفت و توسعهٔ هردو نهاد در زمینه های ارایه خدمات تحصیلی، تعلیمی و مسلکی در تطابق به نیازمندی های عصر در محیط کاری افغانستان و منطقه میباشد. انستیتیوت تعلیمی اپتک افغانستان يك نهاد معتبر علمی بوده كه در سایر پوهنتون های خصوصی نیز كورس های زبان انگليسی را ارايه مي‌كند. هدف از امضای این تفاهم نامه:

1. ارتقای ظرفیت های مسلکی و اکادمیک قشر جوان افغانستان از طریق ارایه خدمات تحصیلات معیاری و کورس های کوتاه مدت مسلکی علوم معاصر (زبان انگلیسی و تکنالوژی معلوماتی).

 1. نوت:
 2. - ثبت نام جريان دارد
 3. - درس های ديپلوم انگليسی بزودی آغاز ميگردد.
 4. - براي معلومات بيشتر به لینك ذيل مراجعه نماييد:
 5. لینک فیسبوک
 6. شماره تماس: 0781769067

سمینار تحلیل رشد نفوس در جوامع بشری !

9:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

خاداره پوهنتون دعوت به تاریخ 8 ثور سال روان سمینار علمی تحقیقی را تحت عنوان تحلیل رشد نفوس در جوامع بشری برگزار نموده بود. این سمینار که در تالار کنفرانس های پوهنتون دعوت دایر گردید، نخست محفل با تلاوت چندی از آیات کلام الله مجید افتتاح و سپس استاد محترم پوهاند خالق داد فیروز کوهی در ارتباط به تحلیل رشد نفوس در جوامع بشری بحث های همه جانبه نمود. این برنامه اخیراً با دعائیه خیر و فلاح خاتمه پذیرفت و محصلین گرامی از تدویر همچون سیمینار های آگاهی دهی، علمی و تحقیقی ابراز خرسندی نموده و از اداره پوهنتون دعوت در این زمینه قدردانی نمودند.

تفاهم نامه فی مابین مجتمع آبی و تفریحی موج های خروشان و پوهنتون دعوت

9:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

خروشان مکان زیبا برای تفریح و ارامش روحی شما قرار داد فی مابین مجتمع آبی و تفریحی موج های خروشان با پوهنتون دعوت. محتویات عمده: 1- سی فیصد تخفیف برای دانشجویان محصلان پوهنتون دعوت در مجتمع. 2- چهل فیصد تخفیف برای کارمندان و اساتید پوهنتون دعوت. 3- برای کسانیکه از طرف مجتمع به پوهنتون دعوت معرفی میگردند تخفیف ویژه در نظر گرفته میشود. نوت: از محصلان و کارمندان پوهنتون دعوت تقاضا میگردد هنگام ورود کارت خود را با خود داشته باشند. آدرس: چهارراهی سابقه تایمنی جوار تالار همسفر. ایمیل: mawjhaikhuroshan@gmail.com شماره های تماس: 0799138008 0776128008 0783462008

جریان کار عملی پوهنځی طب معالجوی !

9:30 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

جریان کار عملی محصلات رشته طب معالجوی به روایت تصویر ! به امید موفقیت های مزید شما در تمام عرصه های زندگی.

 1. با حرمت آمریت امور محصلان

سمینار رمضانی !

9:30 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

اداره پوهنتون دعوت به تاریخ 24 ثور سال روان سمینار پر شکوه رمضانی را تحت عنوان فضایل رمضان و فواید طبی روزه را به همکاری محترم پوهاند دکتور عبد الله نور عباد تدویر نمود. این سمینار که تنها برای طبقه اناث بود در تالار کنفرانس های پوهنتون دعوت دایر گردید؛ در نخست برنامه با تلاوت چندی از آیات کلام الله مجید توسط قاریه ملکه رسماً آغاز و متعاقباً جناب دکتور صاحب عباد روی موضوع بحث های همه جانبه نموده و فرمودند که روزه نه تنها سبب سلامتی بدن می گردد بل روح انسان مؤمن را نیز صیقل می¬بخشد آنچنان که نبی کریم صلی الله علیه وسلم ارشاد فرموده است که روزه بگیرید تا صحتمند شوید. اخیراً این مجلس پرشکوه با دعائیه محترم استاد عبدالغیاث سهرابی اختتام یافته و محصلان این کانون از برگزاری چنین سمینار ها ابراز خرسندی نموده و از اداره پوهنتون دعوت ابراز قدر دانی نمودند.

سروی رضایت محصلین از شفافیت و کیفیت تحصیل!

9:30 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

به تاریخ 23 ثور سال روان هیأت OPG متشکل از وزارت محترم تحصیلات عالی، اتحادیه محترم پوهنتونها و مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی، دیدبان شفافیت، و فعالان جامعه مدنی از پوهنتون دعوت باز دید بعمل آوردند. هدف از این باز دید سروی رضایت محصلین از شفافیت و کیفیت تحصیل با استفاده از ابزار پرسشنامه بود. در این سروی پوهندوی محمد نظیف معاون علمی ، استاد محمد نسیم بسام معاون امور محصلان، استاد خالد سراج معاون آمریت تضمین کیفیت و اعتباردهی و استاد احمد فواد امیری آمر امور محصلان، رئیسه پوهنحٔی طب معالجوی به نمایندگی از پوهنتون دعوت هیأت متذکره را همراهی می کردند. معاونه OPG در افغانستان از تسهیلات پوهنتون دعوت برای محصلان ابراز خرسندی نموده و اضافه نمودند که پوهنتون دعوت امن ترین مکان علمی برای آموزش خواهران مطابق با روحیه اسلامی می باشد. قابل تذکر است که این هیأت در سطح افغانستان ده پوهنتون خصوصی و پنج پوهنتون دولتی را مورد بررسی قرار می¬دهند که گزارش آن نمایانگر رضایت محصلین از شفافیت و کیفیت تحصیل در سکتور تحصیلی افغانستان بوده و در نهایت امر نتایج این سروی به مجمع عمومی سازمان بین الملل ارائه می گردد.

اطلاعیه!

9:30 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

پوهنتون دعوت حلول ماه مبارک رمضان را به عموم استادان، محصلان و کارمندان این پوهنتون تبریک عرض نموده و به اطلاع می رساند اینکه اوقات درسی پوهنتون در ایام ماه مبارک رمضان مطابق جدول ذیل تنظیم و برگزار می گردد. قابل ذکر است که فردا دوشنبه 16 ثور اول ماه مبارک رمضان پوهنتون رخصت می باشد.

 1. با حرمت آمریت امور محصلان

اطلاعیه!

10:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

به منظور تجلیل پیروزی انقلاب اسلامی افغانستان و برگزاری لویه جرگه مشورتی‌ صلح، شهر کابل از تاریخ 7 ثور الی 12 ثور به مدت شش روز شهر کابل به شمول پوهنتون دعوت تعطیل می باشد.

تبریک!

9:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

این تصدیق نامه نمایانگر یک دستآورد بزرگ محترمه فتانه "معروف" بنت محمد آصف محصل سمستر نهم پوهنحٔی طب معالجوی پوهنتون دعوت که اول نمره صنف خویش نیز در پوهنحٔی می باشد است. نامبرده در کورس آموزشی که در شفاخانه رابعه بلخی برای هفتاد و پنج (75) روز دایر گردیده بود توانست مقام اول را از آن خود کند. در این کورس آموزشی که اشتراک کننده گان از پوهنتون های دولتی و خصوصی اشتراک ورزیده بودند محترمه فتانه "معروف" محصله پوهنتون دعوت توانست با اخذ 98 نمره مفتخر به مقام اول این کورس شود. اداره پوهنتون دعوت این موفقیت را برای شخص خود اش، فامیل محترم اش و تمام محصلان، استادان و کانون علم و معرفت(پوهنتون دعوت) تبریک گفته و از بارگاه رب العزت مؤفقیت های مزید ایشانرا در تمام امورات زندگی تمنا دارد.

 1. با حرمت آمریت امور محصلان

اطلاعیه

9:00 قبل از ظهر پوهنتون دعوت

آنعده محصلانِ که در کانکور ۱۶ حمل ۱۳۹۸ دوره ليسانس در امتحان اشتراک و کامیاب گردیده اند خواهشمندیم به موارد ذیل توجه نمایند:

 1. 1- نتایج کانکور ۱۶ حمل سال روان امروز یکشنبه ۱۸ حمل اعلان شد. شما می توانید به لینك ذيل مراجعه نموده نتيجه خويش را مشاهده نماييد: لینک مشاهده نتایج
 2. ٢- کامیابان کانکور می توانند از امروز۱۸ حمل به دروس خویش حاضر شده و پروسه داخله و تحویلی فیس خویش را تکمیل نمایند.
 3. ٣- در صورت اخذ نمره کامیابی به آمریت امور محصلان مراجعه نموده، و مکتوب کامیابی امتحان کانکور و تکمیلی اسناد خویش را دریافت نمایید .
 4. ٤- آنعده محصلان که خواهان تبدیل پوهنحٔی خویش هستند می توانند الی‪ ‬پنجشنبه (۲۲) حمل طی درخواستی به آمریت امور محصلان خود را رسماً تبدیل نمایند.‬
 5. مؤفق و کامگار باشید!
 6. آمریت امور محصلان
نوت: در صورتیکه قادر به مشاهده نتایج خویش نشده اید لطف نموده به صفحه ما پيام بدهيد.

© تمام حقوق برای پوهنتون دعوت محفوظ است.
دیزاین و توسعه داده شده توسط: آمریت تکنالوژی معلوماتی پوهنتون